I Akcja Charytatywna organizowana przez FCP'05!- INFORMACJE!
Dodane przez Admin dnia Październik 24 2011 20:26:21
Fan Club Polkowice organizuje pierwszą w historii polkowickich kibiców akcje charytatywną!

Naszym celem jest pomoc pięcioletniej Emilce z Polkowic, u której rodzice w wieku 2 lat zdiagnozowali problem z dalszym rozwojem. Niestety żaden lekarz, nie jest w stanie określić co dokładnie jest Emilce, która teraz musi przejść specjalistyczne, ale niestety bardzo kosztowne badania w Opolu, których koszt to ok. 3000 zł.

Wszystkich ludzi dobrej woli zachęcamy do pomocy i przyłączenia się do naszej akcji jednoczesnie informujemy, że na ten szczytny cel powstaną aukcje charytatywne z gadżetami lubińskiego klubu. Wszystkie informacje dotyczące akcji będzie można znaleźć na stronie internetowej WWW.FCP05.HPU.PL

ZAPRASZAMY PO WIĘCEJ INFORMACJI PO KLIKNIĘCIU NA "CZYTAJ WIĘCEJ"
Rozszerzona zawartość newsa
Fan Club Polkowice organizuje pierwsza w historii polkowickich kibiców akcje charytatywną!

Naszym celem jest pomoc pięcioletniej Emilce z Polkowic, u której rodzice w wieku 2 lat zdiagnozowali problem z dalszym rozwojem. Niestety żaden lekarz, nie jest w stanie określić co dokładnie jest Emilce, która teraz musi przejść specjalistyczne, ale niestety bardzo kosztowne badania w Opolu, których koszt to ok. 3000 zł.

Wszystkich ludzi dobrej woli zachęcamy do pomocy i przyłączenia się do naszej akcji jednocześnie informujemy, że na ten szczytny cel powstaną aukcje charytatywne z gadżetami lubińskiego klubu. Wszystkie informacje dotyczące akcji będzie można znaleźć na stronie internetowej WWW.FCP05.HPU.PL


Wszystkich zainteresowanych wszelkiego rodzaju pomocą w organizacji akcji zapraszamy do kontaktu pod mailem: fcpolkowice@op.pl lub numerem gg: 75515587 lub 3411359.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że datki pieniężne można wrzucać jedynie do puszek, które znajdą się w wybranych sklepach oraz barach na terenie całego miasta. Już jutro w tej wiadomości będziecie mogli znaleźć listę miejsc, w których znajdą się puszki.

Edit- 26.10.2011 godz: 12:40 --> Mamy przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych naszą akcją, że klub Zagłębie Lubin przekazał nam na aukcje piłkę oraz koszulkę Zagłębia... obydwa gadżety z autografami piłkarzy Dumy Dolnego Śląska! Aukcje między innymi z tymi gadżetami wystawiane będą stopniowo od poniedziałku! Śledźcie uważnie naszą stronę, bo przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek!

Również dnia dzisiejszego o naszej akcji napisał serwis LUBIN.PL ---> LINK TUTAJ

Edit- 26.10.2011 godz: 23:00 ---> O naszej akcji napisał kolejny internetowy serwis, tym razem POLKOWICE.NET.PL ---> LINK TUTAJ

Edit- 27.10.2011 godz: 13:00 ---> Kolejny internetowy serwis miasta Polkowice napisał o naszej akcji- POLKOWICE.COM.PL ---> LINK TUTAJ .

Również dzisiaj pojawiły się na mieście pierwsze plakaty informujące o naszej akcji. A to jeszcze nie koniec- bo tych będzie przybywać cały czas.

Na listę miejsc, w których będą rozstawione puszki musicie jeszcze trochę poczekać ze względów niezależnych od nas. Póki co informujcie wszystkich znajomych o naszej akcji, tylko RAZEM możemy przywrócić marzenia Emilki!

PS. Nie utożsamiamy się z nazwą KGHM Zagłębie Lubin S.A. ;)

EDIT: 31.11.2011 godz: 14:30 ---> POJAWIŁY SIĘ PIERWSZE AUKCJE Z GADŻETAMI ZAGŁĘBIA LUBIN ORAZ ZAPRZYJAŹNIONYCH KLUBÓW DLA EMILKI !!!! Kolejne aukcje będą pojawiać się stopniowo!

LINK DO WSZYSTKICH AUKCJI DOSTĘPNY TUTAJ !!!!

Z racji tego, że całkowity dochód ze sprzedaży gadżetów przeznaczony jest na pomoc 5letniej Emilce zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w licytacjach!

Edit: 1.11.2011 godz 18:35
---> Na aukcjach pojawiły się gadżety, które dostaliśmy od klubu: ORYGINALNA KOSZULKA NIKE ZAGŁĘBIE Z PODPISAMI PIŁKARZY oraz ORYGINALNA PIŁKA MECZOWA EKSTRAKLASY PUMA również z autografami piłkarzy. ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !