dnd, d&d dungeons and dragons
 
Oficjalny portal kibiców Zagłębia Lubin z Polkowic!
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ FCP'05 ˇ Gadżety ˇ Zagłębie Lubin ˇ Multimedia ˇ Forum
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
FCP'05
Gadżety
Zagłębie Lubin
Multimedia
Forum
Linki
Kontakt
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 41
Nieaktywowany Użytkownik: 1298
Najnowszy Użytkownik: filippozaglebie
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Witamy
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Mikołajki z Zagłębiem- podsumowanie!
dungeons and dragons
 
NewsyDopiero co weszliśmy w nowy rok, jak wiadomo trwa przerwa w rozgrywkach piłkarskich ale fanatycy Zagłębia nie zwalniają tempa! Zapraszamy wszystkich do lektury podsumowania drugiej już akcji "Mikołajki z Zagłębiem" skierowanej do podopiecznych m.in. domów dziecka.

"W ostatnim miesiącu 2010 roku, udało nam się przekazać ubrania dla blisko 250 dzieci z 7 domów dziecka, leżących na terenie województwa dolnośląskiego.Tegoroczna akcja była inna z wielu powodów. Naszym celem nie były już tylko domy dziecka ale także ośrodki szkolno-wychowawcze i szkoły specjalne. Ponadto w tym roku, dzieciaki otrzymały od nas paczki ze słodyczami i gadżetami klubowymi. Nawiązaliśmy także współpracę ze Stowarzyszeniem Kibiców „Tylko Falubaz” zwiększając zasięg naszej akcji, który objął województwo dolnośląskie a także województwo lubuskie.

W sumie paczki przygotowane przez sympatyków Zagłębia trafiły do blisko 1000 dzieci! ... [czytaj więcej]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
I Akcja Charytatywna polkowickich kibiców Zagłębia- podsumowanie!
dungeons and dragons
 
NewsyNa wstępie tej wiadomości chcielibyśmy wszystkich przeprosić za dwutygodniową przerwę w aktualizacji strony. Niestety było to niezależne od nas, a z problemami technicznymi na szczęście udało nam się uporać.

Niezwykle miło nam poinformować, że dobiegła końca pierwsza akcja charytatywna organizowana przez FCP'05, czyli najbardziej fanatycznych kibiców Zagłębia z Polkowic! Jak już zapewne wiecie naszym celem była pomoc pięcioletniej polkowiczance, która bardzo pilnie potrzebowała pieniądze na kosztowne badania diagnostyczne w Opolu. Ich koszt to ok. 3000 zł. Kibice zrzeszeni w FCP'05 nie mogli przejść koło tragedii młodej mieszkanki naszego miasta obojętnie, organizując pierwszą w historii polkowickich kibiców akcję charytatywną. Warto tutaj nadmienić, że o problemach młodej Emilki dowiedzieliśmy się od grupy studentów z Polkowic, którzy prowadzili równoległą do naszej zbiórkę pieniędzy dla młodej dziewczynki.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Marsz Niepodległości 11.11.11
dungeons and dragons
 
RelacjaZa nami długo oczekiwany Marsz Niepodległości w Warszawie, który odbył się 11.11.2011 w 93 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. Na początku trochę historii... Nie było tak, że 10 listopada 1918 r. wieczorem byliśmy w niewoli, a rankiem 11 -go obudziliśmy się w niepodległej Ojczyźnie. Odzyskiwanie niepodległości było procesem trwającym wiele lat, można jednak powiedzieć, że fundamentalne znaczenie dla tego procesu, dla możliwości jego urzeczywistnienia, miały dwa fakty ściśle ze sobą powiązane. Pierwszy, to wybuch wielkiej wojny pomiędzy zaborcami, zakończonej klęską państw niemieckich (Niemiec i Austro - Węgier) i rozkładem trzeciego zaborcy - Rosji.

Drugi, to wysunięcie sprawy polskiej na czoło zagadnień tej wojny przez polskie siły polityczne, które w czasie pokoju miały niewielkie znaczenie na arenie międzynarodowej i jeszcze mniejszy wpływ na decyzje mocarstw. Sprawa polska stała się przedmiotem ostrej walki politycznej walczących stron, stała się sprawą nad którą nie mogli przejść do porządku, jak to bywało w XIX w., najważniejsi przywódcy i politycy, tak Ententy, jak i państw centralnych. Dlatego też przerwanie działań wojennych na podstawie rozejmu niemiecko - alianckiego podpisanego właśnie 11 listopada 1918 r. w Compiegne, co, de facto, kończyło I wojnę światową, zasługuje w Polsce na upamiętnienie jako święto Niepodległości. Dodatkowo argumentem za tą datą jest fakt, że właśnie wtedy uwolniona została spod niemieckiej okupacji Stolica Polski Warszawa... Ale dość o historii, przejdźmy do relacji z tegorocznego Marszu Niepodległości... Kliknij na "czytaj więcej"
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Pomoc dla Emilki- NOWE AUKCJE !!!!
dungeons and dragons
 
NewsyPrzypominamy, iż w dalszym ciągu trwa akcja charytatywna FCP'05. Pojawiły się nowe aukcje, a licytacje oryginalnej piłki ekstraklasy i koszulki meczowej z autografami zakończą się dzisiaj w nocy...

Wszystkie aukcje znajdziecie tutaj - Link

Całkowity dochód ze sprzedaży gadżetów zostanie przekazany na pomoc 5cio letniej Emilce z Polkowic.

Zapraszamy do licytacji !!!!
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Zapisy na szaliki POLKOWIC !!!!
dungeons and dragons
 
NewsyImage and video hosting by TinyPic
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wyjazd do Bełchatowa- relacja
dungeons and dragons
 
RelacjaKolejny mecz wyjazdowy przyszło nam rozgrywać w Bełchatowie z tamtejszym GKS'em. Nie mogło na nim oczywiście zabraknąć Miedziowych z Polkowic. Na to spotkanie postanowiliśmy udać się autokarem z Lubina, więc zbiórkę w Polkowicach mamy już o godzinie 7 rano...
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
I Akcja Charytatywna organizowana przez FCP'05!- INFORMACJE!
dungeons and dragons
 
Newsy
Fan Club Polkowice organizuje pierwszą w historii polkowickich kibiców akcje charytatywną!

Naszym celem jest pomoc pięcioletniej Emilce z Polkowic, u której rodzice w wieku 2 lat zdiagnozowali problem z dalszym rozwojem. Niestety żaden lekarz, nie jest w stanie określić co dokładnie jest Emilce, która teraz musi przejść specjalistyczne, ale niestety bardzo kosztowne badania w Opolu, których koszt to ok. 3000 zł.

Wszystkich ludzi dobrej woli zachęcamy do pomocy i przyłączenia się do naszej akcji jednoczesnie informujemy, że na ten szczytny cel powstaną aukcje charytatywne z gadżetami lubińskiego klubu. Wszystkie informacje dotyczące akcji będzie można znaleźć na stronie internetowej WWW.FCP05.HPU.PL

ZAPRASZAMY PO WIĘCEJ INFORMACJI PO KLIKNIĘCIU NA "CZYTAJ WIĘCEJ"
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
WSZYSCY DO BIAŁEGOSTOKU!!!! JESTEŚMY ZAWSZE TAM!
dungeons and dragons
 
NewsyStowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin "Zagłębie Fanatyków" organizuje wyjazd na spotkanie 9 kolejki ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Zagłębiem Lubin...

Przejazd autokarem plus bilet = 100zł (tym razem nie ma zniżki dla członków SSZL)

Bilet na mecz = 25zł

Zbiórka została zaplanowana na noc z piątku na sobotę, godz. 01:30 ulica Hutnicza. (Godzina może jeszcze ulec zmianie)

Zapisy jak zwykle w CA. Potrwają one do piątku do godz.12 (auta), natomiast listy autokarowe zamykamy już w czwartek.

Prosimy o jak najszybsze zapisywanie się, gdyż pozwoli to na ewentualne domówienie kolejnych autokarów.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Autokar do Kluczborka odwołany!
dungeons and dragons
 
NewsyInformujemy, iż z powodu małego zainteresowania wyjazd autokarowy do Kluczborka został odwołany. Na mecz udajemy się tylko autami. Zapisy potrwają do wtorku do 21.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
WSZYSCY DO KLUCZBORKA!!!
dungeons and dragons
 
NewsyStowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin "Zagłębie Fanatyków" zaprasza wszystkich Fanatyków Zagłębia do wzięcia udziału w wyjeździe na mecz 1/16 Pucharu Polski do Kluczborka...

Zagłębie zmierzy się z miejscowym MKSem 21 września o godz. 16. Koszt wyjazdu (autobus + wejściówka) to 55 złotych. Sam bilet na spotkanie 15zł. Zbiórka na ul. Hutniczej o godzinie 10:30. Prosimy o jak najszybsze zapisy co pozwoli w razie potrzeby domówić dodatkowe autokary.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Flota Świnoujście- Arka Gdynia - relacja
dungeons and dragons
 
ZgodyTak jak już zostało wcześniej wspomniane w relacji z wyjazdu do Chorzowa, na Górnym Śląsku nasze weekendowe plany się nie kończyły. 4 osoby z FCP05, które były na meczu w Chorzowie postanowiły wspomóc Gdyńską Arkę na ich wyjeździe do Świnoujścia. Po wcześniejszym planowaniu całej podróży i sprawdzaniu połączeń kolejowych pomiędzy Chorzowem, a Świnoujściem decydujemy się na podróż właśnie tym środkiem transportu. Po meczu naszych gwiazd odłączamy się od reszty Miedziowych Fanatyków i udajemy się na dworzec w Chorzowie. Podróż na północ Polski zaczynamy o godzinie 23, więc mieliśmy jeszcze trochę czasu na zwiedzanie Górnego Śląska. W międzyczasie umilamy sobie oczekiwanie na pociąg różnego rodzaju używkami...
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

FC Polkowice'05 - Zagłębie Lubin

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie